Máte štěňátko a nevíte kde začít s výchovou, výcvikem, rádi byste se vrhli do všech bezva aktivit se psem? 

Doporučujeme Vám projít naším základním kurzem, kde se naučíte jak psa motivovat, jak s ním komunikovat, co se Vám Váš pes snaží říct, základy psí etologie a socializace a dovednosti do běžného života - aby pes neškemral u stolu, neskákal po Vás, dokázal doma počkat, netahal na vodítku a tak dále. 

Cena kurzu je 1000 korun, kurz má úvodní hodinu zdarma, poté následuje 10 lekcí a 11 lekci jdeme společně na socializační procházku

Základní kurz začíná 8.dubna v 9 hodin ráno, stačí dojít na cvičiště! smile

Pokud máte problémového psíka, nebo se necítíte na výcvik ve skupině pejsků, můžete si zarezervovat do konce března individuální hodinu na cvičišti v neděli od 11h do 12h a probereme Váš individuální případ.
Máme zkušenosti se strachovou agresí, vyštěkávání aut a cyklistů, bázlivostí, hyperaktivitou atd.
Cena individuální hodiny je 200 korun, určitě se Vám návštěva cvičiště vyplatí.

Pokud stojíte o hodiny agility, neváhejte se zaregistrovat na našich stránkách a zarezervovat si hodinu v kalendáři. S agility můžete začít úplně kdykoliv, každá lekce na kterou dojdete je přizpůsobena Vaší pokročilosti - ať chodíte jednou měsíčně nebo 3x do týdne. Důležité je začít. smile 
Termínovou nabídku naleznete v kalendáři. Na hodině jsou maximálně 3 psi. 

Těšíme se na všechny - ať už psíky s problémem, na kterém rádi pomůžeme zapracovat, nebo na bezproblémové psíky, kteří chtějí sportovat. 

Nejbližší akce:
31.března - Agility teorie se Zuzkou Svobodovou
1.dubna - VEJŠLAP 
8.dubna - začátek kurzů poslušnosti  
15.dubna - brigáda
5.května - Klikr seminář
8.května - Dogfrisbee s Luckou Schonovou
19.května - Seminář přivolání