Máte štěňátko a nevíte kde začít s výchovou, výcvikem, rádi byste se vrhli do všech bezva aktivit se psem? 

Právě pro Vás je náš základní kurz, kde se naučíte jak psa motivovat, jak s ním komunikovat, co se Vám Váš pes snaží říct, základy psí etologie a socializace a dovednosti do běžného života - aby pes neškemral u stolu, neskákal po Vás, dokázal doma počkat, netahal na vodítku, nevrhal se do dveří, nesežral vše co potká a tak dále. 

Cena kurzu je 1000 korun, kurz má úvodní hodinu zdarma, poté následuje 10 lekcí a 11 lekci jdeme společně na socializační procházku

Základní kurz začíná 16.září v 9 hodin dopoledne, stačí dojít na cvičiště! smile

Podzimní hodiny probíhají každou neděli dopoledne.

Pokud máte problémového psíka, nebo se necítíte na výcvik ve skupině pejsků, můžete si zarezervovat individuální hodinu na cvičišti a probereme Váš problém společně bez ostatních psů. 
Máme zkušenosti se strachovou agresí, vyštěkávání aut a cyklistů, bázlivostí, hyperaktivitou atd. 
Cena individuální hodiny je 200 korun, určitě se Vám návštěva cvičiště vyplatí.

Pokud máte psíka, s kterým si nevěříte, že ho udržíte - na cvičišti je speciální plácek, kde budete oddělení od ostatních.

Pokud stojíte o hodiny agility, neváhejte se zaregistrovat na našich stránkách a zarezervovat si hodinu v kalendáři. S agility můžete začít úplně kdykoliv, každá lekce na kterou dojdete je přizpůsobena Vaší pokročilosti - ať chodíte jednou měsíčně nebo 3x do týdne. Důležité je začít. smile 
Termínovou nabídku naleznete v kalendáři. Na hodině jsou maximálně 3 psi. 

Vítáme rodiny s dětmi, rádi Vaše děti zabavíme a zapojíme je do výcviku!

Těšíme se na všechny - ať už psíky s problémem, na kterém rádi pomůžeme zapracovat, nebo na bezproblémové psíky, kteří chtějí sportovat a učit se novým věcem.